kalbim ritmi atlar zaman bu ne anlama geliyor?

“Neden kalbim deli ritmi atlamak mı?” Diana Ross hakkında söylüyor gibi Belki aşk, var.

kalbin bazen normal ritmine kapalı giderse, atriyal fibrilasyon (AFib) denilen bir şey olabilir. senin Ticker elektrik sinyalleri doğru çalışmıyor zaman, çok hızlı veya çok yavaş bir kalp atışı yol açabilir; hatalı sinyaller, kalbinizin iki üst odalarına başlayacak atriyumları denir. Bazen olsa da, aynı zamanda iki alt odaları denilen karıncıklar etkileyebilir. Bu durumda, doktorunuz sizinle AFib denilen atriyal fibrilasyon belirli bir tip var söyleyecektir …

Birçok çarpıntı, göğüs, kafa, hatta boyun bir ağırlık gibi hissediyor söylüyorlar. Bazen göğüs bir flip-flopping, ya da kalp durdurmak ya da kısa bir saniye atlayabilirsiniz.

Ayrıca nefes darlığı, şiddetli göğüs ağrısı, ağır terleme, baş dönmesi ve darlığı yaşıyorsanız, ya da dışarı geçmek için gidiyoruz gibi hissediyorum zaman cevabı evet. Eğer bir kalp krizi sahip olabilir.

Hastaneye Kendini sürmeyin. size gelecektir ambulans edelim. Sağlık görevlileri kısa sürede geldikleri tedaviye başlayabilir. Er kendi başınıza ER giderseniz daha yardım alırsınız.

Evet, nabız dakikada 100’den fazla atım ve egzersiz değil ettik ve bir ateş yoksa.

Evet, çok, varsa

Muhtemelen. Atriyal fibrilasyon aritmi, ya da düzensiz kalp atışı bir türüdür.

Kalbinde hücreleri senedi düzenli bir hızda pompalamak neden elektrik sinyallerini yapmak.

Eğer AFib varsa, kalbin iki küçük üst odaları (kulakçık) normalde dövmek değil. elektrik sinyalleri odalarına farklı bölgelerinden gelen tetiklenen ile bunun yerine, çok hızlı yendi. Bu senin göğsünde hızlı dinlediğiniz neden olur. Ayrıca baş dönmesi, terleme, göğüs ağrısı ya da nefes darlığı olabilir. Veya, herhangi bir belirti olmayabilir.

Sen doktor yardımıyla AFib yönetebilirsiniz. Eğer tedavi alamadım Ama eğer ciddi bir kan pıhtısının ya da inme riski konum.

Eğer buna sahip olabileceğini düşünüyorsanız durum için kontrol etmek için doktorunuza danışın.