kilo kaybı: 5 mitler ve gerçekler

Olursa olsun diyet veya spor rutininizi takip edin ne kadar iyi, orada genellikle bazı hile ve ilgili yalan – ve sadece size kimse arıyor zaman gerçekten ne yiyorsanız bahseder fibs. genellikle daha pound ambalaj, sadece arka kilo – oruç, ya da bizim diyetler belirli gıdalar ve besin ortadan kaldırarak – çoğumuz iyiliği için ağırlık düşmesi için en az bir hızlı bir düzeltme çalıştılar. Ne yazık ki, sizin ve koşu bandı arasındaki hatta sağlıklı ilişkiyi sabote edebilir kilo nasıl mitler.

Bu başparmak büyük bir kural hızlı ve kolay kilo kaybı çözümleri şüpheli olmak var. “En büyük yanlış kanı kısa vadede bir şey yapıyor uzun vadeli sonuçlar sahip olmasıdır,” Elaine Magee, Kilo Kaybı Kliniği için “Reçete Doktor” diyor. o kaybetme ve kilonuzu korumak için geldiğinde aslında yarardan çok zarar yapabileceğiniz bir şey, heves ve hile daha sihirli bir mermi daha isteyebilir.

Eğer gerçeği ile silahlı şişkinliği savaş böylece yalan bir liste ile gelip – Magee ve Elizabeth Pivonka, doktora, RD, Daha İyi Sağlık Vakfı üretin başkanı – biz iki kayıtlı diyetisyenlik askere ettik bu yüzden.

İyi haber kilo açlıktan gerek kalmamasıdır. “Eğer öğünler arasında yememelidir düşüncesi bir efsane,” Pivonka diyor. mide guruldama başladığında sen, muhtemelen iştahınızı mahvetmek değil söylüyorum kafanın içinde küçük bir ses duymak. Ama yemekler arasında aperatif sahip aslında daha az yemek yardımcı ve daha sonra fazla yemek ya da aşırı dürtüsüne savmak olabilir. Aslında, diyetisyenler sık ​​yerine her bir oturuşta kalori yemek, beş küçük öğün olması önerilir.

ve besi – – davranır atıştırma ana nedenlerinden biri kötü bir rap çünkü cips, çerez, şeker ve diğer nefis ile paketlenir biz otomat makineden, diyelim ki, yaptığınız seçimler olduğunu vardır. Better Health Vakfı üretin göre, diyetlerine içine meyve ve sebze dahil etmek için bir yol olarak atıştırma Dünya kullanımda birçok insanın bir kuyruklu% 70 – İyi haber hepimizin şeker çubukları üzerinde chomping değil 16:00 gel olduğun .

ve normalde sırasında sahip olmayan şeyleri yemeye çalışın – Eğer, aç yerine örneğin, meyve, sebze ve fındık orta miktarda –think besleyici gıdalar sahip deneyeceğiz bir çanta yongaları dalmak eğilimi varsa yemek zamanı. Büyük bir süt içen değil Magee, az yağlı peynir ve yoğurt kalsiyum onu ​​günlük doz almak için bir yol olarak atıştırmalıklar kullanır.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …