kilo kaybı kliniği: tasarruf, kilo

Bir düzeltici gövdesini değil, bir ince cüzdan istiyorum. kalori kesim yaparken Ama, her zaman maliyetlerini düşürmek için kolay değil. Eğer McDonald’s’ın değer yemek ya da makarna ve peynir bu ekonomi boyutu kutusunda çok daha fazla ekleyebilirsiniz dikkatli, taze salatalar, sulu meyveler ve yağsız et iseniz. yapmak için bir maliyet-bilinçli dieter nedir?

akılda tutulması gereken ilk şey şudur: Eğer sağlıklı bir diyet maliyetleri sayarken, kilolu olma maliyetlerini taksitli unutmayın. Sadece ünlü ucuz yazar ve radyo kişilik Clark Howard istiyoruz.

Doğru, Howard’ın maliyet düşürücü stratejiler değil, diyet ipuçları için Clark Howard göster geçimsiz fanlar. “Ben egzersiz kısmını aşağı var,” diye anlatıyor. “Ben her gün egzersiz ve her yıl yarım maraton koşmak. Ama fast food yemek.

Howard Fast food hamburger satın evde yemek daha ucuz olabilir yaptığı radyo seyirci söyledi ama sonra, Virginia Üniversitesi’nde bir doktor obezite, diyabet ve hipertansiyon tıbbi maliyetleri işaret ona yazdım. Doktor “Yani hızlı yemek yemek gerçekten değer. Kolesterol ilaçları size 100 $ bir ay mal olabilir, ve size günde yüzlerce mal olabilir hastaneye kabul edilme?” diye yazdı

Sağlıklı beslenme Kamu Yararı Bilim kar amacı gütmeyen Merkezi (CSPI) göre, dünyanın ölümü nedeniyle tıbbi masrafları, kayıp verimlilik ve giderlerinde fazla $ 200 milyar yıl içinde pek çok kişi kurtaramazdı. sigara yaklaşık olarak çok – egzersiz eksikliği ile birlikte kötü beslenme alışkanlıkları, 310.000 580.000 ölümlerin her yıl neden olur. kötü beslenme ve hareketsiz yaşam tarzı ile bağlantılı hastalıklar kanser, kalp hastalığı, obezite, diyabet, inme ve yüksek tansiyon bulunmaktadır.

gıda satın alma para için alıyoruz ne kadar beslenme olduğunda başka bir şey düşünmek, M. J. Smith, Düşük Yağ, Dakika Düşük Maliyetli Yemekler 60 Gün yazarı diyor.

“Patates kızartması ucuz, ama biraz C vitamini, bazı enerji ve çoğu durumda tehlikeli yağ bir sürü başka, bu maliyet katkı göreli,” diyor Smith.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …