su avens: kullanır, yan etkileri, etkileşimleri ve uyarıları

Benoîte Aquatique, Benoîte Pourpre, Benoîte des Ruisseaux, Cariofilada Acuática, Çikolata Kök, Tüm Cure, Geum Rivale, Hint Çikolata, Boğaz Kök, Su Chisch, Su Çiçeği.

Su Avens bir bitkidir. Yeraltı parça ve taze çiçekli bitki ilacı yapmak için kullanılır; Su Avens ishal, kataral kolit, ülseratif kolit de dahil olmak üzere sindirim sistemi problemleri için kullanılır. Aynı zamanda rahim kanaması ve ateş için kullanılır.

Su Avens kurutucu maddeler (büzücüler) olarak hareket edebilir tanen içerir. Büzücü etkileri ishal azaltmaya yardımcı olabilir.

Yetersiz Kanıt fo; İshal; Ateş; Bağırsak sorunları; rahim kanaması; Diğer durumlar. Daha kanıt bu kullanımlar için su avens etkinliğini değerlendirmek için gereklidir.

Su güvenli avens veya potansiyel yan etkileri ne olabilir eğer bilinmemektedir; Özel Önlemler ve Uyarılar: Gebelik ve meme -Besleme: Yeterince su kullanımı hakkında bilinmektedir Değil hamilelik ve meme -Besleme sırasında avens. Güvenli tarafta kalmak ve kullanımını önlemek.

Su Avens tanenler olarak adlandırılan kimyasal büyük miktarda içerir. Tanenler mide ve bağırsak maddeleri emer. su alarak vücudunuzun emer ne kadar ilaç azaltmak ve ilaç etkinliğini azaltabilir ağızdan alınan ilaçlar ile birlikte avens. Bu etkileşimi önlemek için, su ağızdan almak ilaçların sonra en az bir saat avens alır.

Metformin (Glucophage) kan şekerini düşürmek yardımcı olmak için kullanılır. Su avens çok metformin (Glucophage) vücut emer nasıl düşürebilir. su alarak kan şekerini düşürmek için metformin (Glucophage) etkinliğini düşürebilir metformin (Glucophage) ile birlikte avens. yakından kan şekeri izleyin. senin metformin (Glucophage) dozunun değiştirilmesi gerekebilir.

Su avens uygun dozu kullanıcının yaşına, sağlık ve diğer bazı koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda su avens için doz uygun bir aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli olmadığını akılda tutmak ve dozlarda önemli olabilir. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin ve kullanmadan önce eczacınıza veya doktorunuza veya diğer sağlık uzmanına danışın emin olun.

Referanslar

Brinker F. Herb Kontrendikasyonlar ve İlaç Etkileşimleri. 2nd Ed. Sandy, OR: Seçmeci Tıp Yayınları 1998.

Gruenwald J, Brendler T, Bitkisel İlaçlar için Jaenicke C. PDR. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Schulz V, Hansel R, Tyler TİC. Rasyonel Fitoterapi: Bitkisel Tıp A Hekimin Kılavuzu. Terry C. Telger, transl. 3rd ed. Berlin, GER: Springer, 1998.

Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Tüketici Version. Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Professional Version bkz. ÂTherapeutic Araştırma Fakültesi 2009.

Örn. Ginseng, C vitamini, depresyon