Vajinal kanser tedavisi (pdqто): Tedavi [] -recurrent vajinal kanser

Nüks bir mezar prognoz taşır. Büyük bir seride, nüks sadece beş elli hastanın ameliyat veya radyoterapi ile kurtarıldı. Bu kurtarılmış Bütün hastalar beş başlangıçta evre I ve II hastalığı ile başvuran ve merkezi pelvis tümör nüksü vardı. [1] En nükslerin tedaviden sonraki ilk 2 yıl içinde meydana gelir. merkezi tekrarlayan vajinal kanserler, bazı hastalar pelvik ekzenterasyon veya radyasyon tedavisi için aday olabilirler.

importan; Rapor, Wilms Tümör ana başlığı beklenen adı değil mümkündür. Alternatif ad (lar) ve bu raporun kapsadığı bozukluk alt bölümü (ler) bulmak için listeleme eş anlamlılarını kontrol edin.

Mevcut Klinik Araştırmalar

Şimdi tekrarlayan vajinal kanser hastaları kabul eden kanser klinik çalışmaların bireyin listeden ABD klinik araştırmalar için kontrol edin. Klinik çalışmaların listesi, yer, ilaç, müdahale, ve diğer kriterler ile daralmış olabilir.

klinik çalışmalar hakkında genel bilgiler de Web sitesinden edinilebilir.

Referanslar

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler