Vajinal mantar enfeksiyonları önleme

Kadın Sağlığı Trendler

Aşağıdaki eylemler vajinal mantar enfeksiyonu önlemeye yardımcı olabilir.

Hallie Levine Skla ile; Belki Sizin Gol Ulaşma değil mi Reason Sen … mı. Nasıl An Bilmek; Sabote yoursel durmak Basit Yolları; Geçen hafta, ben süpermarket vurmak ve tüm favori jun üzerinde yüklü; gıdalar: Krispy Kreme çörek, dondurulmuş pizza ve Ben && am; Jerry’nin Chunky Büyük hanın; dondurma. Bu için değil benim-benim kocam, ben inci itti gibi, rasyonalize; sepeti yukarı ve koridorlarda aşağı. kocam bir iş amaçlı gittiğini boşver; ertesi gün yolculuk, ya da ben işe o …

Kendinize Uygulamayı indirmek için bir bağlantı gönderin.

Lütfen bekle…

meyve, sebze, kepekli tahıllar, yağsız ve süt ürünleri açısından zengin dengeli bir diyet tüketin. Bazı kadınlar bu tür yoğurt veya acidophilus süt gibi Lactobacillus organizmalar ile yiyecekleri yeme, mantar enfeksiyonları önlemeye yardımcı olacağını düşünüyoruz. Şimdiye kadar bu bağlantı için bir kanıt yoktur. Ama Lactobacillus içeren gıdalar yeme sağlıklı bir diyetin parçası olabilir; Kontrol diyabet. kan şekeri düzeylerinin iyi kontrol herhangi bir yere Vücudunuzda mantar enfeksiyonları riskini azaltır; gereksiz antibiyotik kullanımından kaçının. Antibiyotikler maya aşırı büyümesini sağlayan vajinal organizmaların normal dengesini değiştirebilir.

temiz vajinal bölgeyi tutun. Hafif, kokusuz sabun ve su kullanın. iyice durulayın; tuvaleti kullandıktan sonra, vajina ya da idrar yolu için anüsten maya veya bakteri yayılmasını önlemek için önden arkaya doğru silin; kuru genital bölgeyi tutmaya yardımcı olur ve sıcaklık ve nem tutmaz iç çamaşırı giyin. Bir iyi bir seçim pamuklu iç çamaşırı olduğu; külotlu çorap gibi, giyim uydurma sıkı ve dar kot kaçının. Bunlar genital bölgede vücut ısısını ve nem artırabilir; hemen ıslak mayo dışına değiştirin. Sıcak ve nemli genital bölgeyi tutabilir uzun saatler boyunca ıslak mayo giyen; genellikle pedler veya tampon değiştirme; douche veya deodoran tamponlar veya kadınsı spreyler, tozlar ya da parfüm kullanmayın. Bu öğeler vajinada organizmaların normal dengesini değiştirebilir.