vertigo: seviye 2 (sert) denge egzersizleri – Konu genel bakış

vertigo için Seviye 2 egzersizler seviyesinden 1 egzersizleri biraz daha zordur. hepsi için, yavaş yavaş başlar ve giderek daha uzun süre ya da daha fazla tekrarlar için egzersiz yapmaya çalışın. İlk başladığınızda, size düşecek düşünüyorsanız size yardımcı olmak için yanınızda birisinin olması önemlidir. Eğer ilerleme olarak, kendi başınıza bazı egzersizleri yapmak mümkün olabilir.

Baş ve başka yerde sınıflandırılmamış anjiyografi; Kan şekeri seviyesi; Servikal omurga x ra; Kimya kayşat; Tam kan sayımı (CBC; Bilgisayarlı tomografi (BT) SCA C-reaktif protein (CRP; Elektroensefalogram (EEG; Eritrosit sedimantasyon hızı (ESH, Yüz X-ra, Manyetik rezonans görüntüleme (MRG; Ophthalmoscop, Prolaktin leve, Spinal tap (lomber delinme, Temporal arter biops, hormon tiroid uyarıcı …

Bir günde iki kez bu egzersizi yapın. Gözleriniz kapalı tam bir daire çevirmek için güçlü olmak için ilerleme çalışın.

Bu egzersiz yapmak için kolay olduğunda, duvardan uzağa yapıyor deneyin. Ayrıca mat ya da diğer yumuşak yüzey üzerinde egzersiz yapmak deneyebilirsiniz.

Bir günde iki kez bu egzersizi yapın. Her baş hareketi ve sonra gözleri kapalı bu 15 ila 20 kez yapıyor ilerlemeye çalışın.