volumetrics diyet planı incelemesi: gıdalar ve etkinliği

Eğer bir sürü yemek ve hala kilo verebilir ne olacak?

Sen Volumetrics, Barbara Rolls, PhD tarafından oluşturulan bir diyet yapabilirsiniz. yoksunluk dayalı diyetler aksine, Volumetrics yaklaşım insanlar hala kilo kaybetme sırasında çok yiyebilirsiniz sağlıklı gıdalar bulmanıza yardımcı olur.

Volumetrics kanca duygu dolu onun odak noktası. çünkü kalori sayısını veya yağ, protein ya da karbonhidrat gram – Rolls insanlar yüzünden yedikleri türleri ve gıda miktarlarının dolu hissediyorum söylüyor. Yani hile daha az kalori kadar doldurmak doğru gıdalar üzerinde doldurmaktır.

Rolls hala aşağı zayıflama süre bazı durumlarda, Volumetrics ardından, sen şimdi daha fazla değil, daha az yemesine izin iddia ediyor.

Aceleniz ağırlık bir sürü kaybetmek olmaz. Bu uzun vadeli bir planın daha fazladır.

Günlük kalori hedefleri ve egzersiz için günlük adımlar hedefleri karşılayarak kilo kaybı hedeflere doğru çalışacağız. Alt satır: Daha az kalori tam hissederek kilo kaybedersiniz.

Sen bir şey yiyebilir, ancak gıda belirli bir miktarda kalori sayısıdır “enerji yoğunluğu” dikkat etmek gerekir. yüksek enerji yoğunluğuna sahip besinler pek gıda kalori çok ama düşük enerji yoğunluğuna sahip öğeler daha hacimli daha az kalori sağlaması.

Rolls dört kategoride gıdalar böler

Üç öğün, iki atıştırmalıklar ve bir tatlı her gün yerim.

Onlar kalori bir sürü ekleyerek olmadan size doldurarak çünkü Volumetrics, birçok meyve ve sebze gibi, onları çok su var gıdalar dayanır. sizin açlık susuzluk tatmin değil, çünkü sadece içme suyu yeterli değildir, Rolls diyor.

Alkol ölçülü izin verilir, ancak alkol kalori yüksek olduğunu akılda tutmak ve açlığı tatmin etmez edilir.

Sınırlamalar: Seçtiğiniz gıdaların enerji yoğunluğu göz tutmak gerekir. Örneğin, çorba büyük bir kase kalori, bir cheeseburger sadece altıda birini olabilir. seçim size kalmış: Bunun yerine olurdu ve cheeseburger seçerseniz, sadece bir yarım bayt veya iki sonra durdurmak mümkün olacağını hangisi? Eğer tarifleri izlerseniz, bu yemek hazırlamak için zaman alacak ve enerji yoğunluğunu hesaplamak için.

Pişirme ve alışveriş: Sizin bakkal alışveriş, bu plan üzerinde kolay olmalıdır. çorbalar, güveç, güveç ve meyve bazlı tatlılar gibi – rulosu kitapları bol su ile gıdalar için dahil olmak üzere birçok yemek tarifleri içerir. yemek tarifleri de yağ, tereyağı, yumurta ve krema azaltması ve bunun yerine yağsız süt, yumurta akı, yoğurt, ve elma kullanın.

In-kişi toplantıları: No.

Egzersiz: Bir pedometre kullanarak, rutin 150 adımları bir gün ekleyerek başlayacağız. ilk gol hafta sonuna kadar fazladan 1.000 adımlar ulaşıyor. Nihai hedef 10.000 adım günde oturum etmektir.

Plan, vejetaryenler, veganlar ve tuz ve yağ kısıtlamak için ihtiyaç duyanlar için yeterince esnektir.

Maliyet: gıda alışveriş ötesinde Yoktur.

Destek: Bu sizin kendi başınıza yapmak bir diyet.

Çalışıyor mu?

Kesinlikle. yüksek lifli sebze ve meyve dolu, kalori ve sağlıksız yağ Cut: tavsiye herhangi bir beslenme uzmanı tavsiye ederim besleyici ve mantıklı bir diyet için aşağı kaynar.

Rolls mükemmel kimlik bilgilerine sahip. O Pennsylvania State Üniversitesi’nde beslenme ve beslenme bilimleri başkanı bir profesör. O da 200’den fazla araştırma makaleleri bulunmaktadır. Volumetrics büyük ölçüde onun laboratuarda yapılan çalışmalar dayanmaktadır ve sağlam bilimsel kanıtlar ile desteklenmektedir.

Bu plan, sürdürülebilir ve uzun vadeli kilo kaybına yol açacaktır akıllıca gıda seçenekleri, yapmanıza yardımcı olacak bir yaşam tarzı değişikliği daha.

Bu Belirli koşullar için iyi midir?

Volumetrics planının en sağlık koşulları, hem de kilo kaybı için de uyarlanabilir.

Kilo kaybetmek diyabet, yüksek tansiyon, kalp hastalığı, uyku apnesi, artrit, ve daha fazlasını içeren koşulları geniş bir yelpazede, için yararlı olur. Kilo kaybı bile ilaçlar için ihtiyacı azaltabilir.

Bu plan geçmeden önce doktorunuza danışın.

Son Söz

enerji yoğunluğu doğal olarak suda yüksek ve düşük gıdalar dayalı bir diyet keyfi açlığı giderir ve daha az kalori doldurmak için büyük bir stratejidir. Volumetrics planı nasıl daha iyi besin seçimleri yapmak ve yoksunluk olmadan kalori kesmek için öğretecektir.

Bu plan daha sağlıklı ama esnek diyet yemek isteyen herkes için idealdir. Fast food ya da dışarıda yemek güveniyor insanlar için tavsiye var. yemek tarifleri ile yemek isteyenler, sizin kilo kaybı hedefleri doğrultusunda olan lezzetli yiyecekleri hazırlamak için için idealdir.

KAYNAK

Rolls, B. Ultimate Volumetrics Diyet, William Morrow, 2012.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …