wallflower: kullanımlar, yan etkileri, etkileşimleri ve uyarılar

Beeflower, Cheiranthus cheiri, Erysimum, Erysimum cheiri, şebboy, GiroflÃe, GiroflÃe Jaune, GiroflÃe des Murailles, Giroflier, Handflower, Keiri, Ravenelle, Valar, Violier Jaune, Wallstock-Gillofer.

Wallflower bir bitkidir. Yerden büyümek parça ilaç yapmak için kullanılır; Emniyet endişelere rağmen, insanlar kalp sorunları, kabızlık, karaciğer hastalığı ve safra kesesi hastalıkları için şebboy kullanın. Kadınlar ayrıca kendi dönemlerinde başlatmak için kullanabilirsiniz; Ayrıca şebboy denir Kanadalı kenevir (Apocynum Cannabinum) ile şebboy (Erysimum cheiri) karıştırmayın.

Wallflower kalbi etkileyebilir maddeler içerir.

Yetersiz Kanıt fo; Kalp sorunları; Karaciğer hastalığı; Safrakesesi rahatsızlığı; Kabızlık; adet dönemleri Başlangıç; Diğer durumlar. Daha kanıt bu kullanımlar için süs bebeği etkinliğini değerlendirmek için gereklidir.

Wallflower UNSAFE gibi görünüyor. Bu kalp problemleri gibi yan etkilere neden olabilir; Özel Önlemler ve Uyarılar: Gebelik ve meme -Besleme: Bu hamile ya da anne -Besleme iseniz şebboy kullanmak GÜVENLİ OLMAYAN olabilir. Kalbi etkileyebilecek kimyasallar içerir. Bu kullanımını önlemek için en iyisidir; Kalp rahatsızlıkları: Wallflower düzensiz kalp atışı ve diğer kalp sorunlarına neden olabilir. Eğer bir kalp rahatsızlığı varsa bunu kullanmıyorum.

Wallflower kalp uyarabilir. Kalsiyum ayrıca kalbi etkileyebilir. Kalsiyum ile birlikte şebboy alarak kalp çok uyarılmış neden olabilir. kalsiyum takviyeleri ile birlikte şebboy almayın.

Digoksin (Lanoxin) kalp daha güçlü yendi yardımcı olur. Wallflower da kalbi etkilediği gibi görünüyor. digoksin ile birlikte şebboy alarak digoksin etkilerini artırabilir ve yan etki riskini artırabilir. Eğer sağlık profesyoneline konuşmadan digoksin (Lanoxin) alıyorsanız şebboy almayın.

Wallflower kalbi etkileyebilir. inflamasyon için bazı ilaçlar vücutta potasyum azaltabilir. Düşük potasyum düzeyleri de kalbi etkileyebilir ve süs bebeği yan etki riskini artırabilir; inflamasyon için bazı ilaçlar deksametazon (Dekadron), hidrokortizon (Cortef), metilprednisolon (Medrol), prednizon (Deltasone), ve diğerleri.

Wallflower kalbi etkileyebilir. Kinidin da kalbi etkileyebilir. süs bebeği ile birlikte kinidin alarak ciddi kalp sorunlarına neden olabilir.

Wallflower kalbi etkileyebilir. Kinin de kalbi etkileyebilir. süs bebeği ile birlikte kinin alarak ciddi kalp sorunlarına neden olabilir.

Wallflower kalbi etkileyebilir. Kalp potasyum kullanır. uyarıcı laksatifler denir laksatifler vücutta potasyum düzeylerini azaltabilir. Düşük potasyum seviyeleri süs bebeği yan etkilerin görülme şansını artırabilir; Bazı uyarıcı laksatifler bizakodil (Correctol, Dulcolax) CASCARA, hint yağı (temizleme), senna (Senokot), ve diğerleri.

Wallflower kalbi etkileyebilir. “Su hapları” vücutta potasyum azaltabilir. Düşük potasyum düzeyleri de kalbi etkileyebilir ve süs bebeği yan etki riskini artırabilir; potasyum tüketmek bazı “su hapları” chlorothiazide (Diuril), klortalidon (Thalitone), furosemid (Lasix), hidroklorotiyazid içerir (HCTZ, HydroDIURIL, Microzide), ve diğerleri.

süs bebeği uygun dozu kullanıcının yaşı, sağlık ve diğer bazı koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda süs bebeği için doz uygun bir aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli olmadığını akılda tutmak ve dozlarda önemli olabilir. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin ve kullanmadan önce eczacınıza veya doktorunuza veya diğer sağlık uzmanına danışın emin olun.

Referanslar

Burnham TH, ed. İlaç Gerçekler ve Karşılaştırmalar, Aylık güncellendi. Gerçekler ve Karşılaştırmalar, St. Louis, MO.

Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Tüketici Version. Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Professional Version bkz. ÂTherapeutic Araştırma Fakültesi 2009.

Örn. Ginseng, C vitamini, depresyon